Silikon znalazł bardzo szerokie zastosowanie w różnych obszarach działalności człowieka, głównie w technice, ale również na przykład w medycynie, a stosunkowo od niedawna coraz częściej można znaleźć to tworzywo w kuchni. Jego walory użytkowe i estetyczne dają szerokie możliwości zastosowania go do produkcji akcesoriów kuchennych, a nawet wykonywania form i naczyń do pieczenia i zamrażania różnego rodzaju produktów spożywczych.

Silikon coraz częściej zastępuje stosowane w kuchni akcesoria i narzędzia wykonane z metali. Oczywiście silikon do zastosowań spożywczych w kuchni musi mieć o...

Zostało jeszcze 97% treści artykułu.
Pozostała część tego artykułu
oraz wszystkie 7835 przepisów, 1497 porad oraz 369 artykułów bez reklam są dostępne dla posiadaczy abonamentu extra.smaczny.pl.
Abonament ma charakter jednorazowej wpłaty, zakup abonamentu nie zobowiazuje do wnoszenia kolejnych opłat. Opłata może zostać dokonana elektronicznie (karta, e-przelew lub paypal za pośrednictwem DotPay.pl) lub przelewem na nasze konto. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.

Komentarze Smakowiczów (1)

Dodawanie komentarzy...

jest dostępne po zakupieniu abonamentu.
2011-09-10
Ewa

Używam silikonowej formy na babkę w kształcie zajączka, jest super, nie trzeba natłuszczać i pięknie się wyjmuje z formy ciasto, polecam.