Zamawiam abonament extra.smaczny.pl

Dostęp do wszystkich 7765 przepisów.
Informacje o liczbie kalorii i wartościach odżywczych przepisu.
ZERO reklam, dzięki czemu strona ładuje się bardzo szybko.
Wygodna wyszukiwarka z wieloma kategoriami.
Strona dostosowana do komputera oraz urządzeń mobilnych.
Możliwość dodawania własnych przepisów i porad.
Dostęp do wszystkich 1497 porad.
Dostęp do wszystkich 369 artykułów.
Wszystkie abonamenty mają charakter jednorazowej wpłaty, wybór i opłacenie któregokolwiek z nich nie zobowiazuje do wnoszenia kolejnych opłat. Opłata może zostać dokonana elektronicznie (karta, e-przelew lub paypal za pośrednictwem DotPay.pl) lub przelewem na nasze konto. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.
Twoje korzyści

Znajdź przepisy łatwo i szybko

Szukasz ciasta z truskawkami? Bez problemu wybierasz kategorię "Ciasta" i główny składnik potrawy "Truskawki" i... już. Na ekranie masz starannie wybrane ciasta z truskawkami.

Liczysz kalorie???

Sprawdź więc jakie wartości odżywcze ma każdy przepis. Masz także dostęp do kalkulatora, dzięki któremu obliczysz wartości odżywcze każdego przepisu.

ZERO reklam

W extra.smaczny.pl nie zobaczysz reklam. Dzięki temu strona działa szybko, a Ty widzisz tylko to, czego potrzebujesz.

Dodawaj własne przepisy

Załóż własną Internetową Książkę Kucharską i dziel się z nami własnymi przepisami i poradami. Dla każdego przepisu automatycznie wyliczymy kalorie i składniki odżywcze.

Oglądaj na czym chcesz

Nieważne czy korzystasz z komputera, tabletu czy smartfona. Strona dostosuje się do Twoich potrzeb oraz będzie czytelna i szybka na każdym urządzeniu.

Wsparcie przez czat i email

Masz pytanie dotyczące obsługi serwisu lub związane z przepisem, który właśnie czytasz? A może masz pytanie "ogólnokulinarne"? Skorzystaj z naszej pomocy.

Natychmiastowy
dostęp

Dostęp do przepisów otrzymasz od razu po rejestracji i opłaceniu abonamentu. W większości przypadków nie zajmie to dłużej niż 3 minuty.

Wystarczy że wybierzesz długość dostępu, wypełnisz formularz rejestracji i dokonasz wygodnej zapłaty on-line. Możesz także zapłacić np. na poczcie - dostęp aktywujemy na podstawie skanu lub zdjęcia potwierdzenia przelewu.

Gwarancja
zadowolenia

Jeżeli z jakichkolwiek powodów nie będziesz zadowolony z naszego serwisu zgłoś to w ciągu 14 dni od daty zakupu, a otrzymasz zwrot całej kwoty abonamentu bez żadnych pytań.

Często zadawane pytania
Czy do rejestracji potrzebuję konto email?
Tak. Adres email posłuży nam do kontaktu z Tobą, a Tobie do logowania się do naszego serwisu. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta email możesz założyć darmową skrzynkę emailową w portalach onet, wp, interia lub innym.
W jaki sposób opłacę dostęp do serwisu?
Istnieje możliwość płatności za pomocą karty kredytowej, przelewem on-line, poprzez wpłatę na poczcie lub w Twoim banku.
Kiedy otrzymam dostęp do serwisu?
W przypadku płatności przez DotPay (karta kredytowa, przelew z banku Internetowego, MojePłatności) lub SMS'em dostep otrzymasz w większości przypadków w kilka minut po dokonaniu wpłaty. Natomiast w przypadku wpłaty na poczcie lub zwykłym przelewem dostęp zostanie udzielony gdy tylko pieniądze dotrą na nasze konto (1-2 dni robocze w przypadku banku, 2-5 dni roboczych w przypadku wpłaty na poczcie).
Czy moje dane finansowe są bezpieczne?
Oczywiście - płacąc za pośrednictwem DotPay.pl przekazujesz numer swojej karty kredytowej lub konta tylko na specjalnie zabezpieczonych stronach www. Numeru Twojej karty kredytowej nie pozna nawet zespół extra.smaczny.pl.
Mieszkam za granicą - jak opłacić abonament?
Najwygodniej, najszybciej i darmowo opłacisz abonament przy pomocy karty kredytowej lub paypal. Przelew z zagranicy jest stosunkowo drogi i długotrwały.
Kontakt z nami
Email: extra@smaczny.pl
Dane firmy:
Progmid Marcin Chrapka
ul. Niwy 21
42-625 Ożarowice

NIP: 9691380227
Informacje o płatnościach
Ceny podane na stronie zawierają podatek VAT.

Płatność kartą kredytową: Obsługiwane karty: VISA, MasterCard, EuroCard, JCB, Diners Club. Dostęp otrzymasz od razu po dokonaniu płatności. Ten sposób płatności polecamy osobom spoza Polski.

Płatność e-przelewem: Obsługiwane kanały płatności: mTransfer (mBank), Płacę z Inteligo (konto Inteligo), MultiTransfer (MultiBank), Przelew24 (BZWBK), ING Bank Śląski, SEZAM (Bank BPH SA), Pekao24 (Bank Pekao S.A.), Millennium - klienci korporacyjni, Przekaz/Przelew bankowy, Deutsche Bank PBC S.A., Kredyt Bank S.A. (KB24), iPKO (Bank PKO BP), Lukas Bank, Płać z Nordea, Przelew z BPH, Citi Handlowy, Moje Rachunki, mPay - płatność telefonem komórkowym, InvestBank, Bank Ochrony Środowiska, Bank Gospodarki Żywnościowej, Zapłać w Żabce, BNP Paribas Fortis, Volkswagen Bank Polska, PayPal. Dostęp otrzymasz w większości przypadków od razu po dokonaniu płatności.

Płatność przelewem tradycyjnym: Samodzielna płatność przelewem w banku lub na poczcie. W tym wypadku na kolejnym ekranie otrzymasz informację na temat naszego numeru konta i tytułu przelewu, który należy samodzielnie wykonać aby opłacić abonament. Dostęp otrzymasz gdy tylko przelew zostanie zaksięgowany na naszym koncie lub natychmiast gdy dostarczysz nam potwierdzenie dokonania przelewu. Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl
Regulamin serwisu
Polityka cookies
© Copyright 2020 Smaczny.pl
Płatności online obsługuje Dotpay