Kuchnia, to jedno z pomieszczeń, w którym powstają różnego rodzaju zanieczyszczenia powietrza. Z tego powodu w technice wentylacji zaliczana jest do grupy pomieszczeń „brudnych”. Często zdarza się, że takie powietrze rozprzestrzenia się w całym mieszkaniu i z oczywistych względów przebywanie w nim staje się mało komfortowe, a nawet może być powodem chorób. Taka sytuacja świadczy o braku lub nie do końca prawidłowo działającej wentylacji w mieszkaniu.

Obieg powietrza w mieszkaniu

Aby wentylacja mieszkania działała w pełni prawidłowo muszą być spełnione podstawowe warunkami, a mia...

Zostało jeszcze 97% treści artykułu.
Pozostała część tego artykułu
oraz wszystkie 7840 przepisów, 1497 porad oraz 369 artykułów bez reklam są dostępne dla posiadaczy abonamentu extra.smaczny.pl.

Darmowy test trwa 7 dni. Otrzymasz pełny dostęp do całej treści. Bez żadnych zobowiązań, wystarczy adres email. Możesz także zarejestrować się przez konto Facebook lub Google. Następnie możesz wykupić dostęp od 10,75 zł miesięcznie. Cena zależy od czasu trwania abonamentu.

Abonament ma charakter jednorazowej wpłaty, zakup abonamentu nie zobowiazuje do wnoszenia kolejnych opłat. Opłata może zostać dokonana elektronicznie (karta, e-przelew lub paypal za pośrednictwem DotPay.pl) lub przelewem na nasze konto. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.

Komentarze Smakowiczów

Dodawanie komentarzy...

jest dostępne po zakupieniu abonamentu.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!