Własne uprawy są zdrowsze od sklepowych, gdyż mamy pewność, że nie są opryskiwane chemicznie. Dodatkowo wielu z nas jest zwolennikami własnych upraw, i dlatego w większości ogrodów znajduje się grządka warzywna. Wysiewamy nasiona ulubionej marchewki, pietruszki i czerwonych buraków. Zwykle siejemy w nadmiarze i w ciągu letniego oraz jesiennego sezonu nie jesteśmy w stanie zjeść dużych ilości świeżych warzyw, a one, jak nie będą odpowiednio przechowywane mogą się szybko zepsuć...

W okresie zimowym warto zapewnić sobie dostęp do świeżych warzyw pochodzących z własnej działki lub ogródka. I odżywiać się zdrowo, bez jakichko...

Zostało jeszcze 97% treści artykułu.
Pozostała część tego artykułu
oraz wszystkie 7840 przepisów, 1497 porad oraz 369 artykułów bez reklam są dostępne dla posiadaczy abonamentu extra.smaczny.pl.

Darmowy test trwa 7 dni. Otrzymasz pełny dostęp do całej treści. Bez żadnych zobowiązań, wystarczy adres email. Możesz także zarejestrować się przez konto Facebook lub Google. Następnie możesz wykupić dostęp od 10,75 zł miesięcznie. Cena zależy od czasu trwania abonamentu.

Abonament ma charakter jednorazowej wpłaty, zakup abonamentu nie zobowiazuje do wnoszenia kolejnych opłat. Opłata może zostać dokonana elektronicznie (karta, e-przelew lub paypal za pośrednictwem Przelewy24) lub przelewem na nasze konto. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.

Komentarze Smakowiczów

Dodawanie komentarzy...

jest dostępne po zakupieniu abonamentu.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!