Dla wielu z nas wiosna to najpiękniejsza pora roku - przyroda budzi się do życia, jest coraz cieplej, a promienie słońca zachęcają do przebywania na świeżym powietrzu. Wraz z wiosną rozpoczyna się także sezon pylenia roślin i bardzo trudny okres dla alergików. Katar, podrażnienie oczu, złe samopoczucie - to tylko niektóre objawy uczulenia na pyłki roślin. Jak rozpoznać alergię i czy można zminimalizować przykre dolegliwości? Oto kilka ważnych wskazówek, które pomogą przetrwać ten uciążliwy czas.

Czym jest alergia?

Alergia to nadmierna reakcja układu odpornościowego. Białe krwinki zaczynają traktować niegroźne substancje (np. pyłki) za niebezpieczne i st...

Zostało jeszcze 95% treści artykułu.
Pozostała część tego artykułu
oraz wszystkie 7840 przepisów, 1497 porad oraz 369 artykułów bez reklam są dostępne dla posiadaczy abonamentu extra.smaczny.pl.

Darmowy test trwa 7 dni. Otrzymasz pełny dostęp do całej treści. Bez żadnych zobowiązań, wystarczy adres email. Możesz także zarejestrować się przez konto Facebook lub Google. Następnie możesz wykupić dostęp od 10,75 zł miesięcznie. Cena zależy od czasu trwania abonamentu.

Abonament ma charakter jednorazowej wpłaty, zakup abonamentu nie zobowiazuje do wnoszenia kolejnych opłat. Opłata może zostać dokonana elektronicznie (karta, e-przelew lub paypal za pośrednictwem DotPay.pl) lub przelewem na nasze konto. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.

Komentarze Smakowiczów

Dodawanie komentarzy...

jest dostępne po zakupieniu abonamentu.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!