Zapalenie zatok zazwyczaj jest następstwem przeziębienia. Często zaczyna się banalnie - od kataru. Później dołącza ból głowy, który nasila się przy schylaniu, gorączka, wrażenie ucisku i rozpierania u nasady nosa. Przed nami okres nasilonych infekcji i przeziębień. Warto więc już teraz dowiedzieć się jak rozpoznać i jak radzić sobie z zapaleniem zatok.

Objawy zapalenia zatok

Zapalenie zatok jest najczęstszym powikłaniem infekcji górnych dróg oddechowych, czyli przeziębienia. Zwykle zaczyna się...

Zostało jeszcze 94% treści artykułu.
Pozostała część tego artykułu
oraz wszystkie 7841 przepisów, 1497 porad oraz 369 artykułów bez reklam są dostępne dla posiadaczy abonamentu extra.smaczny.pl.

Darmowy test trwa 7 dni. Otrzymasz pełny dostęp do całej treści. Bez żadnych zobowiązań, wystarczy adres email. Możesz także zarejestrować się przez konto Facebook lub Google. Następnie możesz wykupić dostęp od 10,75 zł miesięcznie. Cena zależy od czasu trwania abonamentu.

Abonament ma charakter jednorazowej wpłaty, zakup abonamentu nie zobowiazuje do wnoszenia kolejnych opłat. Opłata może zostać dokonana elektronicznie (karta, e-przelew lub paypal za pośrednictwem Przelewy24) lub przelewem na nasze konto. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.

Komentarze Smakowiczów

Dodawanie komentarzy...

jest dostępne po zakupieniu abonamentu.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!