Czy ktoś, kto korzysta z piekarnika lubi go czyścić? Chyba nie. Czynność ta zwykle wymaga użycia chemicznych środków czyszczących, a i tak nie ma gwarancji, że uzyska się zamierzony efekt. Ponadto nie dość, że trzeba użyć sporo siły, to jest to zajęcie dosyć czasochłonne. Czy można go jakoś ominąć. Tak. Trzeba nabyć kuchenkę lub piekarnik, który posiada program “samoczyszczenia”.

Taki sposób utrzymania czystości może być realizowany w różny sposób.

Pyroliza – czyszczenie w wysokiej temperaturze

Chodzi o to, że wszystkie...

Zostało jeszcze 91% treści artykułu.
Pozostała część tego artykułu
oraz wszystkie 7845 przepisów, 1497 porad oraz 368 artykułów bez reklam są dostępne dla posiadaczy abonamentu extra.smaczny.pl.

Darmowy test trwa 7 dni. Otrzymasz pełny dostęp do całej treści. Bez żadnych zobowiązań, wystarczy adres email. Możesz także zarejestrować się przez konto Facebook lub Google. Następnie możesz wykupić dostęp od 10,75 zł miesięcznie. Cena zależy od czasu trwania abonamentu.

Abonament ma charakter jednorazowej wpłaty, zakup abonamentu nie zobowiazuje do wnoszenia kolejnych opłat. Opłata może zostać dokonana elektronicznie (karta, e-przelew lub paypal za pośrednictwem Przelewy24) lub przelewem na nasze konto. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.

Komentarze Smakowiczów

Dodawanie komentarzy...

jest dostępne po zakupieniu abonamentu.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!