Fosfor jest jednym z makroelementów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Bierze udział w niemal wszystkich procesach życiowych komórek, wraz z wapniem tworzy budulec szkieletu, zapewnia także prawidłową pracę mózgu i nerwów.

Ogólna charakterystyka

Zawartość fosforu w organizmie wynosi przeciętnie 500-700 gramów. To sprawia, że jest on drugim pod względem zawartości pierwia...

Zostało jeszcze 93% treści artykułu.
Pozostała część tego artykułu
oraz wszystkie 7840 przepisów, 1497 porad oraz 369 artykułów bez reklam są dostępne dla posiadaczy abonamentu extra.smaczny.pl.

Darmowy test trwa 7 dni. Otrzymasz pełny dostęp do całej treści. Bez żadnych zobowiązań, wystarczy adres email. Możesz także zarejestrować się przez konto Facebook lub Google. Następnie możesz wykupić dostęp od 10,75 zł miesięcznie. Cena zależy od czasu trwania abonamentu.

Abonament ma charakter jednorazowej wpłaty, zakup abonamentu nie zobowiazuje do wnoszenia kolejnych opłat. Opłata może zostać dokonana elektronicznie (karta, e-przelew lub paypal za pośrednictwem Przelewy24) lub przelewem na nasze konto. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.

Komentarze Smakowiczów

Dodawanie komentarzy...

jest dostępne po zakupieniu abonamentu.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!