Najlepsza mikstura jaka może być na choroby, kiedy zaczyna nas łapać choroba - należy przygotować sobie miksturkę zdrowia:

2 łyżki mi...

Zostało jeszcze 66% treści porady.
Pozostała część tej porady
oraz wszystkie 7840 przepisów, 1497 porad oraz 369 artykułów bez reklam są dostępne dla posiadaczy abonamentu extra.smaczny.pl.

Darmowy test trwa 7 dni. Otrzymasz pełny dostęp do całej treści. Bez żadnych zobowiązań, wystarczy adres email. Możesz także zarejestrować się przez konto Facebook lub Google. Następnie możesz wykupić dostęp od 10,75 zł miesięcznie. Cena zależy od czasu trwania abonamentu.

Abonament ma charakter jednorazowej wpłaty, zakup abonamentu nie zobowiazuje do wnoszenia kolejnych opłat. Opłata może zostać dokonana elektronicznie (karta, e-przelew lub paypal za pośrednictwem DotPay.pl) lub przelewem na nasze konto. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.

Komentarze Smakowiczów

Dodawanie komentarzy...

jest dostępne po zakupieniu abonamentu.
2009-02-11
Sylwia

ta mikstura jest rewelacja, my z mezem robimy ja z 0.5 litra spirytusu, tyle samo soku z cytryny i takiej samej czesci miodu, wszystkiego musi byc objetosciowa po rowno. wypijamy po kieliszku na noc :))) a dodam ze pracujemy na bazarze takze nirraz i w mrozy 20 paro stopiniowe i dzieki temu nic nas nie lapie!!!!!

2009-02-08
Stasia

SupermiksturaII

Po równej części malin lub soku z malin, soku z cytryny, koniaku i miodu. Równiez stawia na nogi a pić po 1 łyżce mniej więcej co 2 - 3 godziny. Życzę zdrówka.

2009-01-18
kasandra6

nie , wódka jest za słaba musi być spirytus ale jak niema to ewentalnie może być

Pozostało: 2