Zbawienne działanie dla naszego układu pokarmowego mają zioła, które posiadają specyficzne właściwości lecznicze. Ziół jest bardzo dużo, najpopularniejsze przedstawione są poniżej. Zapraszamy do lektury.

Anyż stosowany jest w zaburzeniach trawienia przy zaparciach objawiających się bólami brzucha i wzdęciach, szczególnie u dzieci jako środ...

Zostało jeszcze 97% treści artykułu.
Pozostała część tego artykułu
oraz wszystkie 7840 przepisów, 1497 porad oraz 369 artykułów bez reklam są dostępne dla posiadaczy abonamentu extra.smaczny.pl.

Darmowy test trwa 7 dni. Otrzymasz pełny dostęp do całej treści. Bez żadnych zobowiązań, wystarczy adres email. Możesz także zarejestrować się przez konto Facebook lub Google. Następnie możesz wykupić dostęp od 10,75 zł miesięcznie. Cena zależy od czasu trwania abonamentu.

Abonament ma charakter jednorazowej wpłaty, zakup abonamentu nie zobowiazuje do wnoszenia kolejnych opłat. Opłata może zostać dokonana elektronicznie (karta, e-przelew lub paypal za pośrednictwem Przelewy24) lub przelewem na nasze konto. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.

Komentarze Smakowiczów (1)

Dodawanie komentarzy...

jest dostępne po zakupieniu abonamentu.
2010-09-23
herbaciarka

na trawienie polecam zieloną herbatę z prażonym ryżem, jak Japończycy, można ja pić w barach sushi po jedzeniu, albo zakupić w sklepie (wersja w torebkach od Irvinga).