Mięta jest jednym z najbardziej wszechstronnych i popularnych ziół w domowych apteczkach. W Polsce znanych jest około dziesięciu jej gatunków. Wszystkie charakteryzują się świeżym, orzeźwiającym, ale nie zawsze miętowym zapachem. Najbardziej znana jest mięta pieprzowa, bardzo chętnie wykorzystywana w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym, spożywczym, a nawet tytoniowym.

Wszechstronna i ceniona

Mięta jest jednym z najbardziej znanych i wszechstronnych ziół leczniczych. Właściwości te zawdzięcza przede ws...

Zostało jeszcze 96% treści artykułu.
Pozostała część tego artykułu
oraz wszystkie 7840 przepisów, 1497 porad oraz 369 artykułów bez reklam są dostępne dla posiadaczy abonamentu extra.smaczny.pl.

Darmowy test trwa 7 dni. Otrzymasz pełny dostęp do całej treści. Bez żadnych zobowiązań, wystarczy adres email. Możesz także zarejestrować się przez konto Facebook lub Google. Następnie możesz wykupić dostęp od 10,75 zł miesięcznie. Cena zależy od czasu trwania abonamentu.

Abonament ma charakter jednorazowej wpłaty, zakup abonamentu nie zobowiazuje do wnoszenia kolejnych opłat. Opłata może zostać dokonana elektronicznie (karta, e-przelew lub paypal za pośrednictwem Przelewy24) lub przelewem na nasze konto. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.

Komentarze Smakowiczów

Dodawanie komentarzy...

jest dostępne po zakupieniu abonamentu.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!