Wydatny brzuszek, słabo zarysowana talia, szerokie ramiona i szczupłe nogi... Wszystkie te cechy wskazują, że mamy do czynienia z figurą typu jabłko. I choć o rodzaju sylwetki decydują geny, w znacznym stopniu możemy skorygować te mankamenty. Ważne jest tylko, by dobrać odpowiednie ćwiczenia i dietę.

Figura typu jabłko

Figura typu jabłko jest najczęściej występującą, a jednocześnie jedną z najbardziej problematycznych sylwetek wśród kobiet....

Zostało jeszcze 95% treści artykułu.
Pozostała część tego artykułu
oraz wszystkie 7841 przepisów, 1497 porad oraz 369 artykułów bez reklam są dostępne dla posiadaczy abonamentu extra.smaczny.pl.

Darmowy test trwa 7 dni. Otrzymasz pełny dostęp do całej treści. Bez żadnych zobowiązań, wystarczy adres email. Możesz także zarejestrować się przez konto Facebook lub Google. Następnie możesz wykupić dostęp od 10,75 zł miesięcznie. Cena zależy od czasu trwania abonamentu.

Abonament ma charakter jednorazowej wpłaty, zakup abonamentu nie zobowiazuje do wnoszenia kolejnych opłat. Opłata może zostać dokonana elektronicznie (karta, e-przelew lub paypal za pośrednictwem Przelewy24) lub przelewem na nasze konto. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.

Komentarze Smakowiczów

Dodawanie komentarzy...

jest dostępne po zakupieniu abonamentu.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!